Petr Lipovský - školení na PC

Možnosti a podmínky

Výbava:

9 notebooků, LCD projektor, plátno

Možnosti a podmínky:

Školení provádím pro max. 9 osob. Každý uživatel má své PC, na které si zkouší postupy a lektor je předvádí na projekčním zařízení. Čas školení je možno dohodnout, obvyklý je od 8:00 - 14:30 hod. Cena 1290,-Kč bez DPH je stanovena za 1osobu/1den školení. Snadno se spočítá kolik stojí školení podle počtu osob a dní. Instalace učebny je zdarma, doprava 5,-Kč/km je otázkou dohody.

Vlastní učebnu je potřeba nainstalovat dopředu, což je záležitost něco přes 0,5 hod + čas potřebný k dopravení techniky do místnosti. Podobný čas je potřeba i pro sklizení techniky. Tyto úkony nejsou v případě prováděného školení účtovány! V případě více denních školení je lepší, pokud není potřeba techniku sklízet i v případě 1. denní pauzy.

Pro menší počty lidí (1-2) provádím školení většinou v místě zákazníka, kde je cena stanovena na 3990,-Kč bez DPH za 1den lektora + cestovní náklady (5,-Kč/1km). Termín a čas školení se dohodne individuálně dle požadavků zákazníka. Školí se buď na PC zákazníka, popř. přivezu 1-2 PC. V případě většího počtu potřebných PC závisí na dohodě.

Všechny ceny berte jako orientační, vše závisí na konkrétní domluvě.

U stálých zákazníků je faktura se 14 denní splatností vystavena až po skončení školení. U nových je to otázkou domluvy.

Obsah a osnovy jednotlivých školení jsou zde uváděny viz odkazy. Je možno samozřejmě domluvit individuální